Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „DAINŲ DAINELĖ – 2018“ savivaldybės etapas

Sausio 5 d. buvo sėkminga mūsų mokyklai. Vakare gavome dovanų už gražią Kalėdinę eglutę, o ryte laikėme suspaudę kumščius (sako tai atneša sėkmę), kad pasisektų mūsų mažosioms dainininkėms Anetai Miloš ir Deimilei Kupstytei, kurios dalyvavo Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „DAINŲ DAINELĖ – 2018“ savivaldybės etape. Konkurencija tarp ikimokyklinio amžiaus dainorėlių buvo didelė, dalyvavo kitų Visagino savivaldybės ikimokyklinių įstaigų vaikai ir Visagino Č. Sasnausko menų mokyklos ugdytinės. Beje, reikia pasidžiaugti, kad viena iš jų tik praėjusiais metais baigusi priešmokyklinę grupę mūsų mokykloje – Sijana Naidionova.

Mergaitės drąsiai žengė į sceną ir puikiai sudainavo visas tris savo daineles. Po to teko visą dieną laukti žiuri komisijos sprendimo… ir jis mūsų dainininkėms buvo palankus. Tad sausio 11 d. kviečiame visus į Č. Sasnausko menų mokyklą, kur Aneta ir Deimilė zoniniame „Dainų dainelės 2018“ etape kovos dėl patekimo į respublikinį baigiamąjį etapą.

Palinkėkime mergaitėms sėkmės, o jų mokytojai, meninio ugdymo pedagogei Laimai Kajėnaitei tariame AČIŪ visos bendruomenės vardu. Jau daugelį metų niekas negalėdavo prilygti menų mokyklos ugdytiniams, šiemet mums pavyko. Ir tai įvyko dėka pedagogės darbo ir Anetos bei Deimilės pastangų.

Sėkmės Jums visoms !!!

 


Grįžti atgal »
MIR.LT   © 2019