JUDUMO SAVAITĖ

Judėjimas – maloni ir džiugi veikla vaikams, stiprybės ir sveikatos šaltinis. Judumo savaitė – renginys, kuriuo siekiama jau rugsėjo mėnesį parodyti vaikams, pedagogams, tėvams, kaip svarbu judėti visus metus, būti fiziškai aktyviais, nepamiršti sporto teikiamo džiaugsmo, palaikyti didesnio fizinio aktyvumo švietimo įstaigose idėjas.
Rugsėjo 17-21 dienomis „Auksiniame raktelyje“ „praūžė“ „Judumo savaitė“. Judėjome labai daug: „Dieną be automobilio“ paminėjome akcija „Rieda ratai rateliukai“ (džiaugsmingas pasivažinėjimas įvairiomis riedančiomis priemonėmis aplink darželį), ekskursija priešmokyklinio amžiaus vaikams į Utenos saugaus eismo klasę, futbolo diena darželyje, saugaus eismo rytmetys, kojų mankštelės, trankioji diskoteka, linksmasis maratonas. Buvo linksma ir smagu. Visur mus lydėjo muzika ir gera nuotaika.
Lopšelio-darželio „Auksinis raktelis“ pedagogų nuomone, nuo mažų dienų pajaustas judėjimo džiaugsmas ir meilė sportui ugdo sveiką gyvenimo būdą ir vaikui suaugus. Vaikas tampa žmogumi, drąsiai kuriančiu savo ateitį ir nebijančiu gyvenimo iššūkių.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja
Valentina Trubickaja

Nuotraukos:
Priešmokyklinio ugdymo mokytojos
Rasos Juršytės

 


Grįžti atgal »
MIR.LT   © 2019