Eglutė Santarvės aikštėje

Sausio 5 d. Visagino savivaldybės salėje susirinko Visagino gyventojai, įvairių organizacijų, įstaigų atstovai, kurie vienaip ar kitaip prisidėjo prie Visagino naujametinio papuošimo. kas kūrė eglutes ir puošė jomis Santarvės aikštę, kas savo balkono langus, kiemus ar teritoriją. tą vakarą visiems buvo pasakytas AČIŪ ir nepagalilėta dovanų.
Smagu, kad šiame būryje buvo pažymėtas ir Visagino vaikų lopšelio-darželio „Auksinis raktelis“. Direktorei Elenai Čekienei buvo įteiktas Visagino savivaldybės merės padėkos raštas už dalyvavimą eglučių konkurse. Mes tapome nugalėtojais kūrybiškumo nominacijoje. Buvo padėkota už kūrybingumą, antrinių žaliavų panaudojimą. Merė pažymejo, kad tai puiki nauja idėja mūsų mieste. Taip pat gavome ir dovanų.
O mes iš savo pusės norime padėkoti labiausiai prie šio kūrybinio darbo prisidėjusioms auklėtojoms Jūratei Tamulevičienei ir Jūratei Rukienei, auklėtojos padėjėjai Jadvygai Ališauskienei bei skalbėjai Anai Lukšėnienei. Ačiū ir visam kolektyvui, nes šiemet tai kaip niekada bendras kolektyvinis darbas.

Grįžti atgal »
MIR.LT   © 2019